Objednávání (bio)potravin

Našim členům nabízíme možnost připojit se jednou měsíčně k hromadným objednávkám nejen bio potravin.

Objednáváme tzv. "bezobalové" zboží ve velkých baleních, které následně rozvažujeme do vlastních přinesených nádob, a to sortiment základních surovin (čočka, rýže, jáhly, vločky, pohanka, ...) a bohatou nabídku ořechů, semínek a sušeného ovoce. Zařazeny jsou i potraviny v BIOkvalitě.

Výhodou rozvažování je jednak snížení produkce odpadu (jednorázových obalů), jednak nižší ceny pro odběr ve větších baleních a pro nekomerční charakter objednávek (minimální marže 10 % oproti běžným 30 - 50% je určena na pokrytí souvisejících nákladů, např. na pronájem prostor, balné, apod.). Přinést si můžete vlastní nádoby, ušít si nebo nechat si ušít látkové pytlíky nebo zboží odnést v plastovém sáčku znovu použitém, například po pečivu, mouce, ...
Nabízíme možnost zapůjčení nádob či sáčků.

Objednáváme od několika hlavních dodavatelů a výrobců v ČR, jako je CountryLife, ProBio, Bionebio, Bioobchod.cz či Veto eco.
Objednat za výhodné ceny můžete také ekodrogerii Sonett, Ecover, Yellow & Blue a přírodní kosmetiku Weleda.

NOVINKA - pokud máte zájem o rozvažované produkty, napište nám kdykoliv a my Vám pošleme aktuální nabídku toho, co je k dispozici v danou dobu.
Vyzvednutí domluvíme buď individuálně či můžete přijít v úterý ke konci pravidelného vydávání Čerstvých produktů z Polabí (tj. kolem 18hodiny).
Nemusíte nám ani předem psát a rovnou přijďte s nádobkou v úterý podvečer, představíme Vám, z čeho můžete vybírat na místě.

V rámci objednávání je nabízen kompletní sortiment uvedených dodavatelů, takže seženete i to, co byste v menších obchodech často hledali mnohdy obtížně.

Pro zájemce nabízíme možnost ušití pratelných znovupoužitelných sáčků z nebarveného bavlněného plátna. Sáčky jsou standardně obyčejné bez šňůrky či ucha (jako mikroteňák, ale z bavlny) se švy ven (kvůli zamazení kontaminace potravin, např. kouskem nitě) v rozměrech přibližně shodných s běžnými formáty papíru A6/A5/A4 za cenu 5/10/20 Kč. Sáček dostanete vypraný, takže si v něm můžete potraviny bez obav rovnou odnést - je však třeba předem objednat a počítat s týdenní dodací dobou!

Máte-li zájem se k objednávkám přidat, napište nám.