Objednávání (bio)potravin

Našim členům nabízíme možnost připojit se jednou měsíčně k hromadným objednávkám nejen bio potravin.

Objednáváme "bezobalové" zboží, které následně rozvažujeme, v sortimentu základních surovin (čočka, rýže, jáhly, vločky, pohanka, ...) a bohaté nabídky ořechů, semínek a sušeného ovoce. Dále od několika dodavatelů jako je CountryLife, ProBio, Bionebio, Bioobchod.cz či Veto eco. Objednat za výhodné ceny můžete také ekodrogerii Sonett a přírodní kosmetiku Weleda.

Výhodou rozvažování je jednak snížení produkce odpadu (obalů), jednak nižší ceny pro odběr ve větších baleních a pro nekomerční charakter objednávek (minimální marže 10 % oproti běžným 30 až 50 je určena na pokrytí souvisejících nákladů, např. na pronájem prostor, balné, apod.). Přinést si můžete vlastní nádoby, ušít si nebo nechat si ušít látkové pytlíky nebo zboží odnést v plastovém sáčku znovu použitém, například po pečivu, mouce, ...
Nabízíme možnost zapůjčení několika nádob.

V rámci objednávání je nabízen kompletní sortiment výše uvedených dodavatelů, takže seženete i to, co byste v menších obchodech často hledali marně a obtížně.

Pro zájemce nabízíme možnost ušití pratelných znovupoužitelných sáčků z nebarveného bavlněného plátna. Sáčky jsou standardně obyčejné bez šňůrky či ucha (jako mikroteňák, ale z bavlny) se švy ven (kvůli zamazení kontaminace potravin, např. kouskem nitě) v rozměrech přibližně shodných s běžnými formáty papríu A6/A5/A4 za cenu 5/10/20 Kč. Sáček dostanete vypraný, takže si v něm můžete potraviny bez obav rovnou odnést - je však třeba předem objednat a počítat s týdenní dodací dobou!

Zde k prohlédnutí podrobný Manuál pro hromadné objednávky.docx (16411) .

Máte-li zájem se k objednávkám přidat, napište nám.