Nošení dětí - šátkování

Milí rodiče,

nabízíme vám možnost individuální lekce vázání šátku - na míru vašim potřebám a potřebám vašeho dítěte, od narození až pokud ho unesete (začít s šátkováním se dá kdykoliv).

Na kurzu společně vybereme jeden či více úvazů vhodných pro vás a vašeho drobečka, úvazy předvedeme a především budete mít dostatek času si je několikrát vyzkoušet přímo s vaším děťátkem za dohledu zkušené lektorky, s níž doladíte všechny případné nedostatky tak, aby bylo vám i miminku komfortně. Lekce může proběhnout buď u vás doma (v rámci Lysé n. L.) nebo v našich prostorách.

V případě zájmu plánujeme také vypsání skupinových kurzů, o jejichž termínech budeme informovat v sekci Novinky a na facebooku. Pro domluvení termínu individuální lekce prosím zavolejte či napište na tel. 771 77 41 41, pokusíme se vám vyjít vstříc.

Cena individuální lekce v délce 60 minut je 200 Kč a + 100 Kč zapůjčení šátku pro vyzkoušení na dva týdny, včetně vyprání před zapůjčením a po navrácení.

Půjčujeme dva typy šátku:

  • z pružné bavlny, který je snadnější správně uvázat a je vhodný i pro nováčky a pro novorozence do váhy 6 kg, délka je 5 metrů
  • pevný tkaný šátek z Guatemaly, který umožňuje širší škálu úvazů a je vhodný od novorozence až pokud dítě unesete a umožňuje více způsobů vázání než pružný šátek, vyžaduje však více cviku při dotahování, délka je 4,6 m

Oba typy šátku si budete moci při nácviku vyzkoušet a vybrat si k zapůjčení, který vám lépe vyhovuje.

Šátek rádi zapůjčíme i pokud se nepotřebujete vázání učit na lekci, pokud například uvažujete o koupi, ale chcete ho nejdřív vyzkoušet. Cena je 100 Kč na dva týdny.

Novorozenec v pružném šátku - úvaz "kolébka ve kříži s kapsou".