Den s dětmi na statku

Každou středu se nově setkáváme na Statku Jiřice, přidejte se k nám!

Program "miniškolky" je vhodný pro rodiče s dětmi od cca 1,5 roku a je vyladěn dětem na míru, sestává ze společných říkanek a písniček, chvil odpočinku i nových zážitků, které statek nabízí. Začleněna je také chvilka hlídání, kterou si užijí maminky a čas využijí ke společnému tvoření a povídání nebo po dohodě pro společnou práci na statku.

Vstupné na program je 150 Kč/rodinu a den, pokud jsou vaše děti členy spolku, a 200 Kč pro ostatní. Cena zahrnuje poplatky za energie, lektorné, společný oběd a materiál na tvoření. Větší děti se mohou účastnit i bez rodičů.

Program probíhá od 10.30 do 16 hodin, vč. oběda a spánku menších dětí.

Program připravují a dnem provázejí Stanislava Fidlerová, bývalá učitelka waldorfské mateřské školy a lektorka učitelství pro MŠ a Alena Matějčková, studentka Akademie sociálního umění a dvojnásobná maminka.

Na statku bude postupně vznikat "miniškolka" pro vaše děti. Budeme hledat možnosti spolupráce s vámi, jak externí, tak přímo na statku. Od podzima budeme spolupracovat na vytváření zázemí na statku vždy v úterý. Pokud byste chtěli být nápomocni, program pro děti zajistíme.
Bližší informace vyplynou z prvních zářijových setkání s vámi.

Těšíme se na vás! Již ve středu 5.9.! :-)

Alena Matějčková a Stáňa Fidlerová