Co se u nás děje pravidelně:

Pro děti i dospělé organizuje Ladoňka pravidelné aktivity, řazeno od nejmladších dětí přes starší po dospělé. Podívejte se, vyberte si, přijďte. :-)

Podpůrná skupina pro maminky s kojenci – povídání, setkání, podpora i odborné rady laktační poradkyně, každé pondělí od 10 do 11.30 hodin v prostorách Fajnklubu, možnost hlídání dětí.

Nošení dětí, šátkování - rádi byste nosili své miminko, nebo je zkrátka "nosící" typ a nedá se skoro odložit? Zkušená maminka poradí, jak na to, a šátek si od nás můžete půjčit na vyzkoušení. Pořádáme i skupinové kurzy.

Maminko, zpívej – setkání maminek s dětmi plné písniček, básniček a říkadel s prstovými hrami, pro děti od 1 měsíce do cca 4 let.

 Hřiště pro 12 smyslů  – poznávání světa pro děti od cca 9 měsíců do cca 3 let s rodiči. Skupinové aktivity se zapojením rodičů (prstové hry, apod.) budou následovat aktivity, do kterých se děti dle svých možností mohou zapojit samostatně, a maminky budou mít čas na povídání. Proč 12 smyslů?

 Výtvarný kroužek  - pro děti od 3 do 7 let, tvoření plné linií, barev, tvarů, spolupráce a zážitků, někdy i tónů a básniček.

Dětský klub – patříte mezi aktivní maminky, které se zapojí do dění v klubu, nebo si potřebujete chvilku vydechnout a dítko rády svěříte ostatním maminkám? Středeční dětský klub nabízí obě varianty, program pro děti je připraven tak, aby je všestranně a zdravě rozvíjel, s důrazem na pobyt a pohyb v přírodě.

Nedělní výlety vhodné pro rodiny s dětmi - v přípravě.

Výdejní místo polabské zeleniny - každý týden den po sklizni rovnou u vás doma, ve spolupráci s Čerstvými produkty z Polabí.

Ženské kruhy - setkání v kruhu žen na nejrůznější témata pod vedením Lucie.

Objednávání (bio)potravin pro členy spolku. Postupně zařazujeme více produktů do Bezobalového systému, včetně drogerie Sonett.