Co se u nás děje pravidelně:

Pro děti i dospělé organizuje Ladoňka pravidelné aktivity, řazeno od nejmladších dětí přes starší po dospělé. Podívejte se, vyberte si, přijďte. :-)

Podpůrná skupina pro maminky s kojenci – povídání, setkání, podpora i odborné rady laktační poradkyně, každé pondělí od 10 do 11.30 hodin v prostorách Fajnklubu, možnost hlídání dětí.

Nošení dětí, šátkování - rádi byste nosili své miminko, nebo je zkrátka "nosící" typ a nedá se skoro odložit? Pořádáme skupinové kurzy, nebo vám lektorka může poradit individuálně.

Maminko, zpívej a Hřiště pro 12 smyslů  – se nově spojily s Dětským klubem a vznikl tak Den s dětmi na statku. Přidejte se k nám a zažijme s dětmi smysluplný den s kamarády, zvířaty, prací, zábavou i odpočinkem. Opravdově. Na statku. Každou středu vás zveme mezi nás.

 Výtvarný kroužek  - pro děti od 3 do 7 let, tvoření plné linií, barev, tvarů, spolupráce a zážitků, někdy i tónů a básniček. Zájemci o účast na školní rok 2018/19 se prosím hlaste SMS na 771 77 41 41, děkuji.

Výdejní místo polabské zeleniny - každý týden den po sklizni rovnou u vás doma, ve spolupráci s Čerstvými produkty z Polabí.

Objednávání (bio)potravin pro členy spolku. Postupně zařazujeme více produktů do Bezobalového systému, včetně drogerie Sonett.